WILLA BRZEGI – RESTAURACJA RODZINNA
Wodna 1a Józefów
Warszawa
Poniedziałek: zamknięte
Wtorek – Sobota: 12-22
Niedziela: 12-21

Wodna 1a Józefów, Warszawa | Poniedziałek zamknięte, Wtorek – Sobota 12-22, Niedziela 12-21 | +48500645860

Sylwester

Otwock, Józefów

Jest taka jedna noc w roku, kiedy zapominamy o większości codziennych rozterek i uderzamy na imprezę – mowa oczywiście o zakończeniu roku. Sylwester Otwock, Józefów –  gdzie świętować z przyjaciółmi? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

 

Czy warto wybrać się do restauracji na Sylwestra? Jak wygląda Sylwester w lokalu? Czy muszę przychodzić z kimś? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Sylwester Otwock, Józefów – gdzie się wybrać?

Sylwester to jedna z najhuczniejszych nocy w roku, warto zadbać o to, aby była ona jedną z tych niezapomnianych, ze wspaniałymi wspomnieniami oraz radosnymi emocjami. Jeśli mieszkacie w Otwocku, Józefowie lub chcecie uciec od warszawskiego zgiełku, idealnym miejscem na imprezę będzie Willa Brzegi.

Kilka słów o restauracji

Willa Brzegi to budynek w stylu „Świdermajer”, który jest stylem charakterystycznym dla Józefowa. Obiekt znajduje się w scenerii sosnowych lasów położonych nad urokliwą rzeką Świder. Piękny krajobraz sprawia, że goście czują się jakby trafili do wyjątkowego miejsca. 

Miejsca, które idealnie nadaje się na organizację przyjęcia, wesela, czy Sylwestra. Wyjątkowym atutem naszej restauracji jest doskonała kuchnia prowadzona przez  doświadczonych kucharzy, którzy menu oparli na tradycyjnej kuchni polskiej. A wszystko to z dala od zgiełku tętniącej życiem stolicy, a jednocześnie tak blisko niej.

Czy warto wybrać się na imprezę do lokalu?

Często osoby niemające planów na sylwestrową noc, zastanawiają się, czy warto zapłacić za miejsce w lokalu i tam udać się na przyjęcie. Jest to naprawdę fajna opcja, jeśli chce się spędzić czas w towarzystwie świetnej muzyki oraz smacznego jedzenia. Najlepiej wybrać się na takę imprezę w parze, wtedy mamy pewność świetnej zabawy w towarzystwie, które już znamy. 

Jeśli natomiast nie mamy nikogo bliskiego, a lubimy się bawić, w tym także nie ma nic złego — możemy wybrać się na imprezę sylwestrową samotnie, a na pewno znajdą się osoby, które będą chciały pobawić się w naszym towarzystwie.

 

Sylwester Otwock, Józefów – dania na imprezę

Podczas imprezy sylwestrowej organizowanej przez różne restauracje mamy dostęp do dań ustawionych na stolikach. Często w ofercie są 3 ciepłe dania plus przystawki. Goście mogą liczyć także na alkohol oraz napoje dostępne w lokalu. Często część alkoholu wliczona jest w koszt talerzyka, ale gdyby nie była ona wystarczająca, istnieje możliwość dokupienia napoi w barze lub zamówieniu ich u kelnera. Jeśli natomiast chodzi o jedzenie, dania zazwyczaj są obfite, a dodatkowe przystawki sprawiają, że człowiek jest nasycony na całą długą taneczną noc!

 

Sylwester w Willi Brzegi

Sylwester w Willi Brzegi to wydarzenie, które nie możesz przegapić. Świetna zabawa, smaczne jedzenie, muzyka do białego rana… czy może być lepsze zakończenie i rozpoczęcie nowego roku? Zbierz ekipę najbliższych Ci osób i ruszaj na Sylwestera w Willi Brzegi. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia!

Kontakt i rezerwacja

Masz do nas pytanie w sprawie  czykonferencji? Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego i  mailowego.

Dział sprzedaży czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 20:00

Sales & Event Manager Julian Szpulski- 519 894 949

__________

Emilia Płonka – Restaurant Manager – 500 645 860 jozefow@willabrzegi.pl