WILLA BRZEGI – RESTAURACJA RODZINNA
Wodna 1a Józefów
Warszawa
Poniedziałek: zamknięte
Wtorek – Sobota: 12-22
Niedziela: 12-21

Wodna 1a Józefów, Warszawa | Poniedziałek zamknięte, Wtorek – Sobota 12-22, Niedziela 12-21 | +48500645860

Stypa (konsolacje)

Otwock, Józefów

stypa otwock

Choć konsolacja związana jest z najmniej przyjemnym wydarzeniem spośród spotkań rodzinnych, to czasem warto spotkać się z rodziną w tym trudnym czasie. Organizacja konsolacji nie powinna być dodatkowym obciążeniem, warto wykonać ją w lokalu, który zadba o wszystkie elementy.

 

Skąd pochodzi konsolacja? Gdzie ją zorganizować? Czy jest to trudne do zorganizowania? Poznaj odpowiedzi na te pytania, czytając ten artykuł.

Konsolacja – jej historia

Wszyscy wiemy, że konsolacja jest spotkaniem organizowanym po pogrzebie bliskiej osoby. I choć wydarzenie to nie jest niczym przyjemnym, ponieważ w sercu organizatorów panuje żałoba, to wspólne połączenie się z rodziną w bólu bywa pocieszające.

Tradycja konsolacji ma pochodzenie pogańskie, gdzie panował zwyczaj organizowania obiadu na cześć zmarłej osoby. Na przełomie XVI i XVII konsolacje przybierały różne postaci. Były to uroczyste uczty, pełne jedzenia oraz alkoholu. Dzisiaj wydarzenie to odnosi się zazwyczaj do rodzinnego obiadu. Dzięki organizacji takiego wydarzenia członkowie rodziny mogą odnowić siły po pogrzebie oraz powspominać zmarłą osobę.

Konsolacje (stypa) Józefów, Otwock – nie musisz się o nic martwić

Wiemy, że pogrzeby nie należą do szczęśliwych wydarzeń. Rodzina spotyka się razem, aby pochować oraz opłakać zmarłą osobę. Tej uroczystości towarzyszą ból i cierpienie, ale warto spotkać się razem rodziną, aby uczcić śmierć członka rodziny, powspominać wspólnie spędzone chwile oraz inne rodzinne wydarzenia z udziałem bliskich.

Jeśli chcesz urządzić konsolację i nie przejmować się czy jedzenie będzie gotowe na czas lub, czy nie będzie za zimne, skontaktuj się z nami, a zorganizujemy dla Ciebie i Twoich bliskich rodzinny obiad.

Willa Brzegi – zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz

To miejsce tworzymy z niezwykłą pasją i starannością. Jesteśmy rodziną, która wie, jak ważny jest klimat, nawet w tych najtrudniejszych dla rodziny chwilach. Dlatego też stworzyliśmy miejsce, które to zapewnia. Willa Brzegi powstała z miłości do dobrego jedzenia i opiera się na odwiecznych rodzinnych wartościach. Nasza restauracja to część każdego z nas, naszych marzeń.

W naszym obiekcie znajdziecie nie tylko pyszne jedzenie, ale także:

  • przytulną, domową atmosferę w wyjątkowym otoczeniu, o które zadbała Magda,
  • pyszną, włoską pizzę w józefowskim zaciszu, o którą zadbał Maciej,
  • wysokiej jakości składniki od lokalnych dostawców nadzorowane przez Pawła,
  • stabilność i wieloletnie doświadczenie wniesione przez Cezarego i Elżbietę,

A to wszystko po to, aby każdy czuł się, jak u siebie w domu!

Kontakt i rezerwacja

Masz do nas pytanie w sprawie czy konferencji? Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego i  mailowego.

Dział sprzedaży czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00

Sales & Event Manager Julian Szypulski- 519 894 949

__________

Emilia Płonka – Restaurant Manager – 500 645 860

__________

Email: jozefow@willabrzegi.pl