WILLA BRZEGI – RESTAURACJA RODZINNA
Wodna 1a Józefów
Warszawa
Poniedziałek: zamknięte
Wtorek – Sobota: 12-22
Niedziela: 12-21

Wodna 1a Józefów, Warszawa | Poniedziałek zamknięte, Wtorek – Sobota 12-22, Niedziela 12-21 | +48500645860

Chrzciny

Otwock, Józefów

Zbliżają się chrzciny Twojego dziecka i szukasz miejsca, w których zorganizujesz przyjęcie? Willa Brzegi stworzy dla Ciebie idealne miejsce na chrzciny Twojego dziecka. Wydarzenie rodzinne to nie lada wyzwanie, o czym więc pamiętać?

Dlaczego warto zorganizować chrzciny w lokalu? Jak wygląda organizacja chrzcin w lokalu?

Jakie atrakcje można zaoferować gościom na chrzcinach?

Chrzciny w lokalu – dlaczego warto?

Jeśli zastanawiasz się, czy warto zorganizować chrzciny w lokalu i postawić na dopracowanie wydarzenia na “tip-top”, zlecenie organizacji doświadczonym ekspertom będzie idealnym rozwiązaniem. W Willi Brzegi zajmiemy się organizacją Twojego wydarzenia, porozmawiamy z Tobą o wszystkich potrzebach oraz przedstawimy Ci naszą ofertę. Wiemy, jak ważne są rodzinne spotkania, dlatego zapewniamy niezapomniane przeżycia. W naszym lokalu położonym nad rzeką Świder zorganizujesz piękne przyjęcie w otoczeniu zieleni, co zapewni spokój i zadowolenie Twoich gości, a także pozwoli Wam cieszyć się wspólnie spędzanymi chwilami.  

 

Chrzciny w Willi Brzegi – najwyższy standard

Willa Brzegi to idealne miejsce na zorganizowanie chrzcin dla swojego dziecka. Józefów to piękne okolice niedaleko Warszawy. W naszej ofercie posiadamy pyszne dania główne oraz desery, a także menu dla dzieci. 

Decydując się na rezerwację sali w Willi Brzegi, stawiasz na pełen profesjonalizm oraz wygodę, ponieważ nie musisz martwić się przyrządzaniem posiłków w domowym zaciszu.  

Chrzciny Otwock, Józefów – gwarancja satysfakcji

Willa Brzegi to miejsce położone z dala od codziennego, miejskiego zgiełku. Dzięki temu to idealne miejsce na organizacje chrzcin, komunii czy wesela. Atutem, o którym nie sposób zapomnieć, jest kuchnia polska prowadzona przez doświadczonych kucharzy.
Podczas przyjęcia  mogą Państwo posmakować pysznych dań oraz zintegrować się z rodziną na przestrzennej sali lub na naszym tarasie. Willa Brzegi to także niespotykany nigdzie indziej styl architektoniczny – świdermajer, który został rozpoczęty przez Elwiro Michała Andriolliego w XIX wieku. Miejsce zachwyci Cię nie tylko piękną architekturą, ale także łonem natury otaczającym zajazd. 

Chrzciny – oferta szyta na miarę

Jesteś zainteresowany zorganizowaniem przyjęcia z okazji chrzcin swojego dziecka?

Zastanawiasz się, czy lokal dopasuje się do Twoich preferencji? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym managerem, a my przekażemy Ci naszą ofertę oraz porozmawiamy o Twoich potrzebach związanych z organizacją chrzcin. Chętnie wspieramy naszych Gości w realizacji ciekawych projektów i współprace zawsze kończą się zadowoleniem obu stron!

Kontakt i rezerwacja

Masz do nas pytanie w sprawie czy konferencji? Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego i  mailowego.

Dział sprzedaży czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00

Sales & Event Manager Julian Szypulski- 519 894 949

__________

Emilia Płonka – Restaurant Manager – 500 645 860

__________

Email: jozefow@willabrzegi.pl