WILLA BRZEGI – RESTAURACJA RODZINNA
Wodna 1a Józefów
Warszawa
Poniedziałek: zamknięte
Wtorek – Sobota: 12-22
Niedziela: 12-21

Wodna 1a Józefów, Warszawa | Poniedziałek zamknięte, Wtorek – Sobota 12-22, Niedziela 12-21 | +48500645860

Sala weselna

Otwock, Józefów

Mimo że sezon weselny dobiegł już końca, wrzesień do idealny czas na zarezerwowanie sali weselnej przez przyszłych nowożeńców. Sala weselna z dobrym dojazdem ze stolicy to marzenie wielu młodych par, a to czas by je spełnić!

Sala weselna Otwock, Józefów – dlaczego warto?

Wesele to wyjątkowy moment w życiu wielu par. Po pięknej ceremonii zaślubin czas na imprezę w gronie rodziny oraz przyjaciół. Dlaczego warto zdecydować się na spędzenie tego dnia w obiekcie Willa Brzegi? Jest kilka ważnych aspektów, które pomogą Ci podjąć tę decyzję:

  • przepyszne jedzenie 
  • piękne otoczenie lokalu w postaci zielonych drzew i krzewów
  • obsługa na najwyższym poziomie 
  • piękny wygląd obiektu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz
  • właściciele otwarci na propozycje pary młodej
  • przystępna cena w porównaniu do cen warszawskich
  • i wiele innych…

Wynajem sali weselnej to jeden z ważniejszych elementów organizacji ślubu, dlatego warto zadbać o wszystkie szczegóły. W naszym lokalu odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. 

Sala weselna Otwock, Józefów – najwyższy standard

Willa Brzegi to rodzinne miejsce, które powstało z miłości do jedzenia, w oparciu o rodzinne wartości. Lokal znajduje się w Józefowie pod Warszawą, gdzie budynki zasługują na nazwę magicznych.

W okolicach można zobaczyć niespotykany nigdzie indziej styl architektoniczny wypracowany przez Elwiro Michała Andriolliego. Letniskowe domy w stylu nadświdrzańskim zaczęto budować pod koniec XIX wieku. Właśnie w takim stylu została wybudowana Willa Brzegi – z poszanowaniem do miejsca i historii Józefowa.

Dzięki unikalnemu stylowi jest to  miejsce wręcz idealne na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Bajkowa przestrzeń sprawi, że ten dzień na pewno zapadnie na długo nie tylko Państwu Młodym, ale także gościom weselnym. 

Sala weselna Otwock, Józefów – gwarancja satysfakcji

W naszym lokalu staramy się zapewnić naszym Gościom przyjemne doznania, dlatego też cała nasza rodzina angażuje się w działalność obiektu. 

Magdalena Smus zadbała, aby Willa Brzegi zapewniła Wam przytulną, domową atmosferę w wyjątkowym otoczeniu. Jej brat Maciej dołożył wszelkich starań, żebyście mogli delektować się jego ulubioną, prawdziwą włoską pizzą w józefowskim zaciszu. Partner Magdy, Paweł czujnym okiem pilnuje, aby restauracja serwowała dania sporządzone tylko z najlepszych produktów od sprawdzonych lokalnych dostawców. Rodzice, Cezary i Elżbieta, wnieśli do restauracji stabilność i wieloletnie doświadczenie biznesowe. A najmłodsi, Zofia i Fabian, dużo radości i chęć stworzenia miejsca, które będzie gościć niejedno pokolenie.

Sala weselna Otwock, Józefów – oferta szyta na miarę

Zastanawiasz się, czy lokal dopasuje się do Twoich preferencji? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym managerem, a my przekażemy Ci naszą ofertę oraz porozmawiamy o Twoich potrzebach związanych z organizacją przyjęcia weselnego. Chętnie wspieramy naszych Gości w realizacji ciekawych projektów i współprace zawsze kończą się zadowoleniem obu stron! 

Kontakt i rezerwacja

Masz do nas pytanie w sprawie czy konferencji? Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego i  mailowego.

Dział sprzedaży czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00

Sales & Event Manager Julian Szypulski- 519 894 949

__________

Emilia Płonka – Restaurant Manager – 500 645 860

__________

Email: jozefow@willabrzegi.pl